קניית נדל"ן מניב בקייב החל מ 400,000 ש"ח עם אחוז תשואה ממוצעת של 10% בשנה !

PHILADELPHIA CONCEPT HOUSE

שם פרויקט: PHILADELPHIA CONCEPT HOUSE

Pre Sale

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
Logo
לעבור לאתר

קייב, קלובסקי אוזביס, 19

ניתן לתאר את PHILADELPHIA Concept House בנוסחה STEP: Security — בטיחות, מילה נרדפת לנוחות, Technologies – טכנולוגיות מודרניות של ציוד הבית וגימור החזית, Emotions – מצב רוח של התושבים ואווירה כללית של הבית ו-Privacy – פרטיות, הודות למיקום באזור שקט של המרכז ומספר מוגבל של הדירות.

פרטים אודות נדל"ן מגורים בנוסף למיקום נוח במרכז הקייב, הבניין החדש מתאפיין בכמות מוגבלת של התושבים. בניין של 17 קומות עם 65 דירות בעלי תוכניות שונות.   אודות בניין חדש PHILADELPHIA Concept House נמצא במרכז שקט – קלובסקי אוזביס, 19. לצורך גימור של החזית, האדריכלים בחרו להשתמש במתכת וציפוי מראה עבור החלונות, בכך הבית יהבהב בשמש ויקשט את העיר.   יתרונות של מתחם מגורים PHILADELPHIA Concept House – היבט חדש על החיים במרכז עיר הבירה. בנוסף לתשתית עשירה של האזור, לא רחוק מהבית נמצאים מונומנטים אדריכליים, פארקים וגנות ציבוריים נעימים. לאחר כ-15 דקות ברגל – ותמצא את עצמך בפארק של תהילה נצחית, 20 דקות – ותמצא את עצמך ליד לאוורת קייב-פצ'רסק.

1דקה הליכה לבתי הקפה והמסעדות הקרובים ביותר 5דקות הליכה לסופרמרקט הקרוב ביותר 7דקות ברגל לתחנת המטרו הקרובה ביותר 10דקות הליכה אל קייב-פצ'רסק לברה

  PHILADELPHIA
השכרה חודשית $מחיר $שטח דירה רבעון 2 שנת 2022
2000470.848 $126מ2 חד'
 2500 – 3000770.371 $210מ5 חד'
 
חשוב!!!
 מחירים מעודכנים באוקטובר 2021 .
מחירים להמחשה בלבד!
 על מחיר רלוונטי ומלאי בפרויקט להתייעץ עם נציגי מחירות שלנו.

למידע נוסף על הפרויקט

גלריית תמונות לפרויקט

×

ברוכים הבאים לראש שקט

× איך אנחנו יכולים לעזור לך ?