קניית נדל"ן מניב בקייב החל מ 400,000 ש"ח עם אחוז תשואה ממוצעת של 10% בשנה !

RYBALSKY

שם פרויקט: RYBALSKY

Pre Sale

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp
לוגו של שכונת מגורים ריבלסקי, קייב

שכונת מגורים ריבלסקי
על פני שטחו של חצי אי ריבלסקי, אנחנו בונים שכונת מגורים מודרנית – RYBALSKY. בנוסף לחיים נוחים, היה אפשר גם כן, לבלות את שעות הפנאי: לטייל לאורך הטיילת, לשטות קפה בבית קפה לצד ערוץ מים, לבקר באירועים, אשר יעברו באופן קבוע באזור השדרה. RYBALSKY הינו מקום איפה כל אחד יכול להרגיש את כל היתרונות של החיים במרכז המטרופולין, ללא תכונות מוכרות, דהינו רעש של כבישים מהירים.

הייחודיות במיקום אזור המגורים הובילה להתקרבות לארכיטקטורה שלו. מפתח הפרויקט נקט באסטרטגיה הישנה של בניית פודיל, והכה אותה בדרך חדשה. זה איפשר למתחם להשתלב בצורה מושלמת בנוף שמסביב. לא יהיו גורדי שחקים אפוניים מונוטוניים, קיוסקים ספונטניים ופרסום כאוטי. באזור המגורים של ריבלסקי נשמור על אסתטיקה בכל דבר.
מתחם מגורים במרכז
אזור המגורים ריבלסקי ממוקם 10-15 דקות נסיעה ברכב מתחנות המטרו כיכר פשטובה וכיכר קונטרקטובה. בקרבת מקום נמצאים המוצא אנדרו הציורי, כיכרות סופיה וסנט מייקל הייחודיות, ומתחת – מרכז העיר – העסק חרשצ'אטיק וכיכר העצמאות.
יתרונות
החלוקה ידועה זה מכבר ביופיה הקסום ובארכיטקטורה יוצאת הדופן. אנו רוצים לשמור על האותנטיות של האזור ולהוסיף לו תכונות חדשות. ב- RYBALSKY יהיו מבנים בינוניים עם שטחים ציבוריים איכותיים, שדרות ירוקות ותעלה ציורית, שלאורכה יהיו בתי קפה ומסעדות עם מתקני שעשועים בקיץ.
תכונות
ריבלסקי הוא בעיקר מרחב מחיה, ולכן הטריטוריה שלו תפוס בעיקר על ידי בניינים בני תשע קומות עם חצרות נעימות ותעלה ציורית.
ברובע המגורים ריבלסקי יהיו חניונים תת קרקעיים דו מפלסיים, תשתיות מפותחות, במיוחד בתי קפה ומסעדות קונספט, חנויות מכולת, מוסדות רפואיים, מרכז אימונים, שדרות ירוקות, ספורט וגני שעשועים.
איך קונים דירה
תוכלו לקנות נדל"ן במתחם המגורים ריבלסקי פשוט על ידי הזמנת שיחה חזרה – מנהל המכירות יתקשר בשעה הנוחה לכם. אנו גם נזמין אתכם לסיור, במהלכו תוכלו לראות את התקדמות הבנייה של אזור המגורים RYBALSKY.
תשלומים
פרק – אפשרות נוחה לרכישת דירת החלומות שלכם. המקדמה היא 10% בלבד. בעתיד ניתן לחלק את התשלום לחלקים שווים ולשלם תוך 36 חודשים. תוכלו לקבל מידע מפורט יותר מנציגי מחירות שלנו.

פרוייקט

החברה Perfect Group ו-SAGA Development עורכת פעולות חידוש של אזור תעשייתי בחצי אי ריבלסקי. כאן תוקם שכונה חדשה, אשר תמשיך באופן הגיוני את הבניה של פודול הישן, במבננים נמוכים עם מערכת רחובות מפותחת.

בהתאם לפרויקט מתוכנתת בניה של 9 בניינים: נכון להיום הבניינים מס 3 ומס 9 בית הועברו לשימוש, נמשכת בנייה של הביתים מס 5 ומס 11. בחלק של הבניין מס 5 ימוקם קומפלקס חינוכי. בשכונה החדשה כבר נבנה שדרת הולכי רגל והתחילו עבודות בבניית ערוץ מים.

ערכים

RYBALSKY – שכונת מגורים מודרנית במיוחד המתאפיינת עקרונית באיכות חדשה, אשר מגלם את הרעיון של חיים נוחים לצד המים. כאן, גורדי שחקים לא יחסמו את השמים וחניונים ספונטניים לא יגונבו את המרחב מהולכי רגל. אנחנו מאמינים שהסביבה הנוחה הופכת את בני אדם החיים בה לאנשים שמחים. זה בדיוק מה שאנחנו מנסים להשיג ב- RYBALSKY.

חניה תת-קרקעית

אספקט הפיתוח של RYBALSKY במידה רבה תלוי ב תשתית הנגישות. אנחנו מבינים שלתושבים ואורחי המבננים צריכה להיות גישה נוחה לשכונת מגורים, בגלל זה אנחנו בודקים את שטחו של חצי-אי ריבלסקי, חושבים על המסלולים הכי אופטימליים לפודול, מתכננים את כבישי התנועה אשר עוברים לצד שכונת מגורים.
סעיף ראשון של תוכנית שיפור תשתית התחבורה הינו חלוקה זרמי כלי רכב: תנועה מרח נברזניה-קרשיאטיק עד שד סטפן בנדרי תעבור ברח נברזניה-ריבלסקיה, בכיוון חוזר כלי רכבי יעברו ברח אלקטריקוב דרך מנהרה נפרדת שנוצרה במיוחד מתחת למסילת רכבת.
אנחנו גם כן, מקדישים תשומת לב יסודית לשאלת החניה ושמירה של כלי רכב על פני שטחה של RYBALSKY. בכל מבנן תהיה חניה תת-קרקעית מרווחה, רמה ראשונה תהיה בקומה ראשונה, רמה שניה תהיה תת-קרקעית. הכניסה לחניה תת-קרקעית תהיה מחוץ למבנן – מצד הרחוב.
חניה תת-קרקעית תתאפיין מבנים הנדסיים מורכבים, בנייתם דורשת השקעה של אמצעים בהיקפים משמעותיים, לרבות שמירה על דרישות האבזור: איטום, תאורה, מערכת כיבוי וסילוק עשן. אנחנו, למרות כל זה, רוצים שלשכונת המגורים שלנו יהיו כל היתרונות של בניין מודרני.

פרטים על שטח ומספר מקומות חניה בקומפלקס מגורים ריבלסקי
חניה דו-מפלסית מתוכננת בכל בניין. נכון להיום, נמשכת בניה של חניה תת-קרקעית בבניינים מס' 3 ו-9. בבניין שלישי מתוכננים 198 מקומות חניה, בבניין תשיעי – 197. שטח מקום חניה עבור רכב אחד 12,5 מ"ר, שטח כולל של החנה – 5010 מ"ר.


עמדות טעינה עבור מכוניות חשמליות
נהגים מודרניים, יותר ויותר נותנים עדיפות למכוניות חשמליות ואנחנו ללא ספק שמחים מאוד לראות נטייה זאת. בשכונת מגורים אנחנו דואגים לסביבתנו, לעניין זה אנחנו מתקינים בחניה תת-קרקעית עמדות טעניה של רכב חשמלי. בנוסף, עלות הטעינה של רכב חשמלי פי עשר יותר זולה מאשר, תדלוק בדלק, רכבים חשמליים מאפשרים לשמור על משאבים טבעיים. אנחנו מקווים כי נוכחות של עמדות טעינה במקום חניה יהפכו לתושבי קומפלקס מגורים להפוך לסיבה מכובדת לקנות רכב חשמלי.

איך יעבוד מנגנון שיתוף של מקומות חניה
הודות למערכת שיתוף של מקומות חניה, אותה אנחנו מקדמים ב RYBALSKY, מקום חניה פרטי לא רק נוח, זאת היא גם כן, שיטה הכי משתלמת לשמירה על הרכב.
חלוקת חניה מתייחסת למערכת תשלום עבור חניה בחלל תת קרקעי. כאשר בעל מקום החניה אינו שם, מקום החניה שלו מייצר עבורו הכנסה. תשלומי השכירות יבוצעו באופן מקוון באמצעות אפליקציה סלולרית. אפשר גם לעקוב אחר מקומות חניה בחינם באמצעות מכשיר נייד.
בהתחשב במיקומו של RYBALSKY באזור פודולסקי, התשתית שלו היעדרות מקומות חניה בחצי-אי ריבלסקי, יהיה ביקוש גובהה למערכת שיתוף מקומות חניה, אשר תספק את התושבים ואורחי של שכונת מגורים במספר גדול של מקומות חניה.

שטח כללי : 60מ
דירה 54 מ'2 לדוגמא
דירה


  RYBYLSKY בניין מס'1

 שטח דירה מינימאלישטח דירה מקסימאלימחיר הכי גבוהה בפרויקטמחיר הכי נמוך בפרויקטהשכרה חודשית$הערות
חד' 153מ67מ130.796$119.684$1000 
2 חד'57מ81מ225.580$135.746$1200-1500 
3 חד'76מ127מ351.165$194.562$1700פנטהוז
4 חד121מ182מ601.755$295.319$2000פנטהוז

   RYBYLSKY בניין 15

 שטח דירה מינימאלישטח דירה מקסימאלימחיר הכי גבוהה בפרויקטמחיר הכי נמוך בפרויקטהשכרה חודשית $הערות
1 חד'49מ54מ119.726$105.084$1000 
2 חד'79מ82מ165.777$139.327$1200-1500 
3 חד'107מ116מ258.618$215.005$1700פנטהוז
4 חד138מ138מ251.490$251.490$2000פנטהוז

חשוב!!!

 מחירים מעודכנים באוקטובר 2021 .

מחירים להמחשה בלבד!

 על מחיר רלוונטי ומלאי בפרויקט להתייעץ עם נציגי מחירות שלנו.

למידע נוסף על הפרויקט

גלריית תמונות לפרויקט

×

ברוכים הבאים לראש שקט

× איך אנחנו יכולים לעזור לך ?